Apie mus

UAB RAMGESTA – statybos darbus vykdanti įmonė. Mes siekiame pilnai patenkinti kliento lūkesčius ir nustebinti atliekamų darbų kokybe. Darbuotojų patirtis ir kvalifikacija leidžia atlikti sudėtingus techniniu, dizaino, architektūros bei biurokratiniu požiūriu statybos darbus.

Įmonė gali vykdyti ne tik statybos darbus, bet ir valdyti Jūsų vykdomą projektą, finansuojamą iš ES ir LR biudžeto lėšų, veiklas: rengti kontroliuojančioms institucijoms būtinus dokumentus, atlikti techninio projektavimo darbus, vykdyti statybos darbų techninę priežiūrą, atlikti energijos vartojimo auditą, parengti planuojamų darbų detalias sąmatas.

MŪSŲ VERSLO POLITIKA

Pagrindiniai mūsų siekiai – kokybė (optimalus darbų rezultatas bei užbaigtumas), patikimumas (tvirtai laikomės sąžiningumo nuostatų), ilgalaikių ryšių plėtra su klientais.

Įmonės ilgametė patirtis leidžia siūlyti klientams optimaliausius sprendimus, prisitaikyti prie konkrečių klientų poreikių, užtikrinti aukščiausią darbų kokybę ir didžiausią darbų atlikimo spartą. Kvalifikuoti darbuotojai garantuoja aukštą bendrovės atliekamų darbų kultūrą ir kokybišką galutinį rezultatą, kurį pateikiame kiekvienam savo užsakovui.

VIZIJA, MISIJA, VERTYBĖS, TIKSLAI

RAMGESTA vizija – kokybiškiausiai statybų sektoriuje dirbanti, kompetentinga, ir pripažinta Lietuvos ir užsienio šalių užsakovų statybos paslaugų įmonė.

RAMGESTA misija – atsižvelgiant į užsakovo poreikius, įvykdyti visus reikalingus darbus laiku bei užtikrinti darbų kokybę.

RAMGESTA vertybės:

  • Atsakomybė;
  • Išmintingi sprendimai;
  • Kokybiški darbai;
  • Pagarba ir bendradarbiavimas;
  • Profesionalumas.

RAMGESTA tikslai – suteikti užsakovui visas paslaugas susijusias su statyba, bei užtikrinti atliekamų darbų nepriekaištingą kokybę.

 

Siūlome puikią kokybę už priimtiną kainą. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Į viršų